wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » ZDROWE PRZEKĄSKI - GOTOWE ZESTAWY » Kids Snack Box - Przekąski i słodycze dla Dzieci
Newsletter

Odbierz 10% zniżki!

Zapisz się na newsletter i kupuj taniej!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail.

Administratorem moich danych osobowych jest Fitomento Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Al. Jana Pawła II 96 . Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogę je zawsze odwołać ze skutkiem na przyszłość pisząc na e-mail kontakt@fitomento.com.
Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach określonych Polityką Prywatności i Regulaminem.

 

Kids Snack Box - Przekąski i słodycze dla Dzieci

Paczki dla dzieci - zdrowe - przekąski dla dzieci


 Zdrowe przekąski i słodycze dla dzieci: Kids Snack Box

 

Jeśli masz dzieci i chcesz zadbać także o ich zdrowie oraz nauczyć ich zdrowego stylu życia - wypróbuj Kids Snack Box. To zdrowe przekąski dla dzieci w różnym wieku. Pomogą w nauce podejmowania zdrowych wyborów żywieniowych i zachęcą do eksplorowania nowych smaków.
 


Paczki dla dzieci - jakie zdrowe przekąski w nich znajdziesz?

 

Same wybrane przez nas zdrowe przekąski dla dzieci: zdrowe batony daktylowe i bez daktyli, owocowe listki, chrupki kukurydziane w kształcie Dinozaurów w 3 smakach, pieczone chipsy owocowe, mieszanki bakalii, Kubuś mus+jogurt, chrupiące paluszki grahamowe, owocowe krążki, sezamki pomarańczowe BIO i zdrowe ciastka owsiane, z ziarnami i miodem. Duża różnorodność zdrowych przekąsek i smaków! :) 

 

Paczki dla dzieci: zdrowe przekąski i słodycze - Na jaką okazję?

 

Kids Snack Box ze zdrowymi przekąskami to doskonały prezent dla dzieci (i dorosłych :))  z okazji urodzin, imienin, rozpoczęcia roku szkolnego lub Dnia Dziecka. Kids Snack Box to świetny zestaw zdrowych przekąsek do szkoły, na drugie śniadanie Może być też podarowany bez okazji, w ramach rozpoczęcia przygody ze zdrowym stylem życia. Przejście na zdrowe odżywianie to proces, który musi trwać, żeby okazał się sukcesem. Zestaw kids snack box może być idealnym pretekstem do rozpoczęcia go! :) Przekąski przekonują do otworzenia się na nowe smaki i zachęcają do zwracania uwagi na składy produktów. 


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Zdrowe przekąski dla dzieci - Dodatkowe zalety:


Duża różnorodność naszej paczki dla dzieci sprawi, że zachęcisz swoje dziecko do eksplorowania  świata zdrowych przekąsek i pokażesz, że mogą być one lepsze niż te niezdrowe. Proponowane przez nas przekąski dla dzieci mają dobre składy, są w różnych smakach i mogą służyć jako zamienniki niezdrowych żelek, chipsów paluszków i batonów. Zabierając taką przekąskę do szkoły, twoje dziecko może prezentować je swoim rówieśnikom i razem z nimi uczyć się podejmować dobre wybory żywieniowe. 

Oprócz tego, przekąski te są bogate w witaminy i makroelementy, a także błonnik.

 

Pokaż swojemu dziecku, że zdrowe przekąski też są pyszne, a zdrowe odżywianie nie musi być nudne!


 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl